Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Povolit“ souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.

Přípravný kurz na Scrum Product Owner včetně certifikace PSPO I

Termíny:
13. - 14. června 2024
Praha
25 900 Kč
Objednat
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Professional Scrum Product Owner I Certification Course je 2-denní intenzivní kurz nabitý náročnými cvičeními a následnými diskuzemi. Tento kurz slouží především jako teoretická příprava pro úspěšné složení certifikačního testu Professional Scrum Product Owner I od společnosti scrum.org. Kurz je vhodný především pro ty, kteří se Scrumem, čí agilním vývojem, již zkušenosti mají a rádi by svoje znalosti potvrdili certifikací.

Tento kurz je dostupný jak v českém, tak anglickém jazyce. Certifikační test je v angličtině.

Během prvního dne proběhne teoretická příprava (avšak pomocí praktických cvičení, žádné nudné slajdy) a oživení znalostí frameworku Scrum. Dozvíte se všechny potřebné vlastnosti frameworku Scrum, které by Vás mohli při certifikační zkoušce zaskočit a drobné detaily, které můžou být často považovány za chytáky, či slovíčkaření během náročného certifikačního testu.

Druhý den je již věnován praktické přípravě na certifikační test. Každý z účastníků obdrží více než 300 skutečných otázek ve formě „přípravných testů“, kde otázky jsou následně vyhodnoceny a rozebrány s lektorem.

Komu je kurz určen:

Kurz slouží jako ověření znalostí o agilním vývoji software a Scrumu. Je určen komukoliv, kdo se účastní vývoje software, ať už jako člen vývojového týmu nebo na straně byznysu.

Doba trvání školení

  • 2 dny

Doporučená předchozí školení

Nepodařilo se načíst data.

Doporučená následná školení

No items found.

Kontaktujte nás, rádi vám ukážeme směr