Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Povolit“ souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.

Business analýza v kontextu BABOKu

Termíny:
6. - 8. listopadu 2024
Praha
23 990 Kč
Objednat
Uvedené ceny jsou bez DPH.

BABOK (Business Analysis Body of Knowledge) je uznávaným standardem pro profesionály v oblasti business analýzy. Jedná se o sbírku znalostí a praktik v oblasti business analýzy, která je vydávána International Institut of Business Analysis (IIBA).

Školení je zaměřeno na praktické procvičení dovedností v business analýze a návrhu řešení a zároveň aplikací konceptů a metod BABOKu.

Každý školící den:

  • se procvičuje jedno konkrétní zadání a zpracovává se analýza a návrh řešení v kontextu BABOKu.
  • je poskládán z interaktivních cvičení a praktických projektových úkolů, které účastníci řeší v průběhu v týmech 2-4 účastníků.
  • je doplněn o vybrané teoretické prezentace pro doplnění informací a definic nutných pro školení.

Lektor/Lektoři s účastníky průběžně posuzuje zpracování návrhu řešení, poskytuje zpětnou vazbu a společně všichni hodnotí a prezentují výsledky jednotlivých týmů.

Na tomto školení typicky probíhá velmi intenzivní diskuse, která vede k hlubšímu pochopení problematiky u posluchačů. Z tohoto důvodu je možné školení provést pouze on-site formou.

Doporučená předchozí školení

Nepodařilo se načíst data.

Kontaktujte nás, rádi vám ukážeme směr